کانون فرهنگی

شهدای سروشبادران

يا بن الحسن ! تو که آهسته مي خواني قنوت گريه هايت را ، ميان ربناي سبز دستانت دعايم کن*****جهت دریافت نرم افزار کانون فرهنگی شهدای سروشبادران و نرم افزار گمگشته و اسکرین سیور شهدا به منوی نرم افزار مراجعه کنید
کانون فرهنگی


با سلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی ، خوش آمدید به سایت شهدای سروشبادران . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وب سایت ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه سازید و ما را در بهتر شدن کیفیت مطالب یاری کنید.

دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
اپلکیشن اندروید کانون
نظرسنجی
پیام های کوتاه
  • ۱ اسفند ۹۵ , ۱۷:۴۱
    فطرت
نوای وبلاگ
ساعت
لوگوی همسنگران
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۱ اسفند ۹۶، ۲۰:۳۷ - ALI DARBANI
    +
  • ۲۷ شهریور ۹۴، ۱۲:۲۰ - مهدی ابوفاطمه
    لایک
معبر منتظران در آپارات
دانشنامه عاشورا
دانشنامه عاشورا
سایت مراجع معظم تقلید

جمعه, ۱۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۸:۵۳ ب.ظ

۰

در نگاه اول به حوادث بزرگ حج ابراهیمی از سال 1357 شمسی به بعد و کشته های 200 - 300 نفره سال های گوناگون، در نگاه خوش بینانه مدیریت غلط جاهلانه و بی ارزشی جان حجاج بیت الله الحرام کاملا مشهود است؛ اما شواهد و قرینه هایی برای تائید مدیریت غلط عامدانه به خصوص در ماجرای حج امسال و فاجعه منا وجود دارد.

فاجعه منا و جان باختن بیش از 4000 نفر از مسلمانان بار دیگر در نگاه خوش بینانه بی کفایتی آل سعود در برگزاری مناسک حج را ثابت کرد. بررسی بی کفایتی این خاندان از سال 1357 به بعد و مرور حوادث عظیم حج ابراهیمی نشان از بی ارزشی جان مسلمانان در نگاه خاندان آل سعود دارد. جدای از اینکه حج امسال از نظر تعداد حوادث و میزان جان باختگان در طول تاریخ حج بی سابقه بوده است اما این موضوع را تنها در بی کفایتی و سوءتدبیر خاندان عیاش آل سعود نمی توان بررسی کرد چرا که شواهد و قرائنی هم در عمدی بودن این فاجعه در ابعاد مختلف نیز به گوش می رسد.

برای مشاهده در اندازه و کیفیت مناسب روی تصویر کلیک نمایید

پشتیبانی